Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

...... yılında yapı malzemeleri satışı ile başlayan yolculuğumuz ...... yılından itibaren taahhüt işleri ile devam etmiştir.
Sektörde edindiği bilgi ve tecrübelerini dinamik, profesyonel, yenilikçi, doğaya duyarlı kadrosu ile güçlendirerek doğru ve güvenilir projeler üretmeye devam etmektedir.
Yapı Tek Yapı & Yapı Malzemeleri olarak, proje aşamasından başlayarak ürün geliştirme, mimari tasarım ve uygulama, peyzaj ve çevre düzenleme dahil içinde yaşadığımız topluma yüksek kalite yapılar kazandırmaktayız.
Dürüst, güvenilir ve akılcı yaklaşımları ile müşterilerinin istek ve görüşlerini dikkate alarak kalıcı çözümler üreten, insani değerleri ticari değerlerin üstünde gören bir anlayışla sektörün soluğu olmaya devam etmektedir. Misyonumuz yapılan her eserle kalıcı ve vazgeçilmez olmaktır.
Bu sebeple “kaliteli hizmet” anlayışı en temel ve vazgeçilmez ilkemizdir.

bn2

Kaliteli hizmet anlayışı en temel ve vazgeçilmez ilkemizdir.

bn2

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz

Mesleki ve etik değerlerden ödün vermeden deneyimli ve yetenekli teknik kadromuzu yapı sektöründeki yüksek deneyimimizle birleştirip doğru, ekonomik, hızlı malzeme tedariği ile müşteri ve personel memnuniyetinin sürekliliğini hedefleyen güçlü ve profesyonel bir kurum olmaktır.

Misyonumuz

  • Şirketimizin yetenekleri ve  kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılamak ve memnuniyetini artırmak,
  • Amaçlarımızı, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde ,gerçekleştirmek,
  • Yapı sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak,
  • Saygın ve güvenilir olmak,
  • Gelişime açık ve paylaşımcı yaklaşımla hizmet vermek,
  • Sistemli ve düzenli çalışmak ilkelerimiz arasında yer almaktadır.