Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

YAPI MALZEMELERİ

Müşterilerimizin yapı malzemeleri tedarikinde tüm ürün ve hizmet beklentilerini karşılıyoruz.

PROJE & TASARIM

İç ve Dış mekanlarda kullanıcı isteklerini göz önünde bulundurarak profesyonel ekiplerle  yürütülen özgün, yenilikçi, estetik, fonksiyonel yaşam alanları tasarlamak ve tasarım süreci tamamlanmış yaşam alanlarının belirlenen konseptler doğrultusunda, ilgili programlar kullanılarak hazırlama.

UYGULAMA & TAAHHÜT

Tasarımları tamamlanmış projeleri profesyonel ekiplerle hayata geçirme Uygulama ve taahhüt hizmetlerimiz : Konut ( Ev / Villa ) Uygulamaları Ticari İç Mekan ( Ofis / Mağaza / Kafe vb. ) Uygulamaları Andezit Uygulamaları Kayrak Taşı Uygulamaları Çelik taşıyıcı sistem Uygulamaları Taş-duvar Uygulamaları Beton bordür ve Parke taşı Uygulamaları Çatı izolasyon Uygulamaları PVC zemin kaplama Uygulamalarını profesyonel ekibimizle yapıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Mesleki ve etik değerlerden ödün vermeden inşaat sektöründe profesyonelleşmiş kadromuzla birlikte hizmetinizde olmaktan mutluluk duyuyoruz. İnşaat sürecinde ihtiyacınız olan ürünlerde hızlı malzeme tedariğine ve müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyoruz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve stok durumunu öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

demo-attachment-31-apartment-architecture-ceiling-259962-min
demo-attachment-32-tiomothy-swope-116695-unsplash-min